top of page
Jewelry Sketches
Logo

Logo jest symbolem graficznym oraz punktem identyfikacji, dzięki któremu Twoja firma w mgnieniu oka zostanie rozpoznana. Ważne jest, aby Twoje logo wzbudzało odpowiednie emocje i przedstawiało czym zajmuje się Twoja firma.  Szukasz oryginalnego i spójnego projektu dla Twojej przyszłej lub isniejącej firmy? Zapraszam do współpracy!

Proces tworzenia Logo-4 kroki

Brief czyli Wprowadzenie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie wstępnego kwestionariusza, który znajduje się poniżej na stronie lub alternatywnie możesz się skontaktować bezpośrednio ze mną.  Twoje odpowiedzi pozwolą mi uzyskać podstawowe informacje na temat Twojej firmy i oczekiwań względem projektu. Następnie umawiamy się na rozmowę telefoniczną, online lub osobiste spotkanie.

Strategia i Propozycja

Po odbyciu rozmowy wstępnej w zależności od potrzeb, przygotowuję dla Ciebie wycenę, określamy czas projektu oraz przedstawiam Ci wstępne rozwiązania.

1

2

3

Projektowanie

Po analizie rynku, Twojej konkurencji i przeglądzie inspiracji przystępuję do projektowania. Przedstawiam Ci gotowe propozycje i wprowadzamy ewentualne poprawki.

Offboarding

Po finalnej akceptacji projektu, podpisujemy przekazanie praw autorskich, następnie przygotowuję i przesyłam wszystkie pliki z Twoim gotowym Logo oraz wytłumaczeniem wykorzystania poszczególnych formatów. Odbywamy również finalną rozmowę, aby odpowiedzieć na ewentualne pytania dotyczące projektu.

4

Jeśli potrzebujesz niepowtarzalnego i ponadczasowego Logo dla Twojej firmy wypełnij poniższy kwestionariusz lub skontaktuj się ze mną.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Logo, przeczytaj mój artykuł na ten temat.

Kwestionariusz Projektu Logo

Twoje odpowiedzi pomogą nam określić cele kreatywne i marketingowe przy projektowaniu Logo dla Twojej marki.
Po wysłaniu kwestionariusza skontaktuję się z Tobą aby ustalić termin rozmowy lub spotkania.
* Jedynie pola z gwiazdką są wymagane, jeśli jednak odpowiesz na resztę pytań, przyśpieszy nam to wstępny proces.
Preferowana metoda kontaktu

Opowiedz mi o Twoim biznesie

Cele projektowe

bottom of page