top of page

Ostoja Piękna

Logo
Identyfikacja wizualna
Materiały reklamowe do druku
Sesja wizerunkowa
Strona internetowa

IMG_7663.jpg

Ostoja Piękna jest miejscem świadczącym usługi makijażu, stylizacji brwi i rzęs. Misją Joanny jest aby, każda z nas czuła się wyjątkowo każdego dnia! Identyfikacja wizualna bazuje na ciepłych, pudrowych kolorach, odzwierciedlających opiekuńczość i kobiecość. Design jest przejrzysty i delikatny a nowoczesne elementy takie jak pisany font czy sygnet logo nadają całości oryginalnego wykończenia.

Symbolem przewodnim Logo jest motyl, oznaka nadchodzącej metamorfozy. Jednocześnie jest to motyw na tatuażu Joanny, który ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Trzy wersje logo: pozioma, pionowa oraz sygnet umożliwiają poprawne wykorzystanie designu w różnych mediach i rozmiarach.

wizytowka_zdj.jpg

Materiały do druku: wizytówki, ulotki, karty podarunkowe oraz certyfikat dla Ostoji Piękna są ważnym elementem reklamowym. Zaprojektowane na podstawie identyfikacji są czytelne, przejrzyste i zapraszające.

Jednym z celów marketingowych było przekazanie potencjalnym klientom, że Ostoja Piękna jest elegancka, profesjonalna oraz naturalna. Dlatego też zrobiłyśmy profesjonalną fotograficzną sesję wizerunkową, która została wykorzystana na stronie internetowej, social mediach oraz materiałach do druku.

1153893_OR7V9L1.jpg

Stworzona została również strona internetowa (kliknij tutaj) w klimacie oprawy graficznej Ostoji Piękna, zawierająca wszystkie usługi, zabiegi i cennik. Przystosowana na komputer stacjonarny, laptop oraz telefon jest funkcjonalna i prosta w obsłudze. 

Podoba Ci się co widzisz? Zapraszam do kontaktu.
bottom of page