top of page
Editorial Design
MATERIAŁY  DO  DRUKU

Najistotniejsza funkcją materiałów do druku jest ich czytelność.  Przekazanie informacji o Twojej firmie potencjalnemu klientowi musi być również spójne z dotychczasową szatą graficzną Twojej firmy. Materiały do druku to między innymi: wizytówki, ulotki, papier firmowy, plakaty, cenniki, katalogi, zaproszenia, vouchery, certyfikaty, naklejki, menu do restauracji, banery, gadżety reklamowe i wiele innych. Zaprojektuję dla Ciebie potrzebne materiały i jeśli nie masz swojej zaprzyjaźnionej drukarni zajmę się również wydrukiem. Zapraszam do współpracy! 

Proces tworzenia projektu do druku

Zapytanie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie wstępnego kwestionariusza, który znajduje się poniżej na stronie lub alternatywnie możesz się skontaktować bezpośrednio ze mną.  Twoje odpowiedzi pozwolą mi uzyskać podstawowe informacje na temat jakich materiałów potrzebuje Twoja firma oraz oczekiwań względem projektu. Następnie umawiamy się na rozmowę telefoniczną, online lub osobiste spotkanie.

Propozycja

Po odbyciu rozmowy wstępnej, przygotowuję dla Ciebie wycenę, przekazujesz mi treści, które mają znaleźć się w materiałach firmowych, określamy czas projektu oraz przedstawiam Ci wstępne rozwiązania.

1

2

3

Projektowanie

Czas trwania projektowania zależy od rodzaju zlecenia. Na tym etapie skupiam się na szczegółowym dopasowywaniu treści, elementów i szaty graficznej.
W tym czasie, utrzymujemy kontakt telefoniczny, online lub osobiście by upewnić się że projekt, który dla Ciebie tworzę spełnia Twoje kryteria oczekiwania na każdym etapie projektowania. 

4

Przekazanie projektu

Po finalnej akceptacji projektu, przygotowuję i przesyłam wszystkie pliki z gotowymi materiałami oraz ich wytłumaczeniem (jak i gdzie je wykorzystywać) lub przekazuję wydrukowane już materiały. Jeśli zajdzie potrzeba odbywamy również finalną rozmowę, aby odpowiedzieć na ewentualne pytania dotyczące projektu.

Kwestionariusz Projektu do druku

Twoje odpowiedzi pomogą nam określić jakich materiałów do druku potrzebujesz i w jakim mają być stylu. Po wysłaniu kwestionariusza skontaktuję się z Tobą przesyłając szczegółową wycenę, termin rozmowy lub spotkania.
* Jedynie pola z gwiazdką są wymagane, jeśli jednak odpowiesz na resztę pytań, przyśpieszy nam to wstępny proces.
Preferowana metoda kontaktu
Czy projekt będzie: (Pole wymagane)

Cele projektowe

Czy będziesz ptrzebował wydruku Twoich projektów? Pole wymagane.
bottom of page