top of page
Editorial Design
Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to kompleksowa szata graficzna dla Twojej firmy lub eventu. Jest to paleta kolorów, fonty czyli czcionki, grafiki, ilustracje czy też profesjonalne zdjęcia produktu, usługi, które oferujesz. Wszystkie elementy muszą być spójne we wszystkich mediach: drukowanych produktach reklamowych, na Twojej stronie internetowej czy też w social mediach. Strój, w który ubierzemy Twoją markę będzie wyróżniał ją na tle konkurencji, opowiadając historię. W odpowiedni sposób będzie przedstawiał produkty i usługi, które oferujesz docierając do Twojego idealnego klienta.

Proces tworzenia Identyfikacji wizualnej-5 kroków

Brief czyli Wprowadzenie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie wstępnego kwestionariusza, który znajduje się poniżej na stronie lub alternatywnie możesz się skontaktować bezpośrednio ze mną.  Twoje odpowiedzi pozwolą mi uzyskać podstawowe informacje na temat Twojej firmy i oczekiwań względem projektu. Następnie umawiamy się na rozmowę telefoniczną, online lub osobiste spotkanie.

Strategia i Propozycja

Po odbyciu rozmowy wstępnej w zależności od potrzeb, przygotowuję dla Ciebie wycenę, określamy czas projektu oraz przedstawiam Ci wstępne rozwiązania projektu.

1

2

3

Tablice Inspiracji i wizualizacja

Po analizie rynku, konkurencji i przeglądzie inspiracji przystępuję do projektowania. Przedstawiam Ci gotowe propozycje wizualizacji, tablic inspiracji dla Twojej marki (kolorystyka, fonty, grafiki) wybieramy propozycję, która najbardziej Ci odpowiada i wprowadzamy ewentualne poprawki. Na postawie jednej z wybranych tablic inspiracji, będę tworzyć kompleksową Identyfikację wizualną dla Twojej firmy.

Offboarding

Po finalnej akceptacji projektu, przygotowuję i przesyłam wszystkie pliki z gotowymi materiałami oraz ich wytłumaczeniem - jak i gdzie je wykorzystywać. Odbywamy również finalną rozmowę, aby odpowiedzieć na ewentualne pytania dotyczące projektu.

4

Projektowanie

Czas trwania projektowania to zazwyczaj około 3 tygodni. Skupiam się na szczegółowym dopasowywaniu elementów, szaty graficznej. W tym czasie, utrzymujemy kontakt telefoniczny, online lub osobiście by upewnić się że projekt, który dla Ciebie tworzę spełnia Twoje kryteria oczekiwania na każdym etapie projektowania.

5

Jeśli potrzebujesz niepowtarzalnej szaty graficznej dla Twojej firmy wypełnij poniższy kwestionariusz lub skontaktuj się ze mną.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Identyfikacji wizualnej, przeczytaj mój artykuł na ten temat.

Kwestionariusz Projektu Identyfikacji wizualnej

Twoje odpowiedzi pomogą nam określić cele kreatywne i marketingowe przy projektowaniu szaty graficznej dla Twojej marki.Po wysłaniu kwestionariusza skontaktuję się z Tobą aby ustalić termin rozmowy lub spotkania.
* Jedynie pola z gwiazdką są wymagane, jeśli jednak odpowiesz na resztę pytań, przyśpieszy nam to wstępny proces.
Preferowana metoda kontaktu

Opowiedz mi o Twoim biznesie

Cele projektowe

Czy będziesz ptrzebował dodatkowych produktów/ projektów?
bottom of page