top of page
Jewelry Sketches
Projektowanie do internetu

Projektowanie graficzne na potrzeby internetu jest wszechstronne. Najważniejszym aspektem podczas komunikacji z naszym klientem przez internet jest profesjonalność, czytelność i spójność materiałów z naszym dotychczasowym wizerunkiem. Mogą być to: szablony i reklamy na social media, prezentacje, banery reklamowe, strona internetowa, i wiele innych.

Zapraszam do współpracy!

Proces tworzenia grafik do internetu

Zapytanie

Pierwszym krokiem jest wypełnienie wstępnego kwestionariusza, który znajduje się poniżej na stronie lub alternatywnie możesz się skontaktować bezpośrednio ze mną.  Twoje odpowiedzi pozwolą mi uzyskać podstawowe informacje na temat Twojej firmy, materiałów, które potrzebujesz i oczekiwań względem projektu. Następnie umawiamy się na rozmowę telefoniczną, online lub osobiste spotkanie.

Propozycja

Po odbyciu rozmowy wstępnej w zależności od potrzeb, przygotowuję dla Ciebie wycenę, przekazujesz mi treści do materiałów, określamy czas projektu oraz przedstawiam Ci wstępne rozwiązania.

1

2

3

Projektowanie

Czas trwania projektowania zależy od rodzaju zlecenia. Na tym etapie skupiam się na szczegółowym dopasowywaniu treści, elementów i szaty graficznej. W tym czasie, utrzymujemy kontakt telefoniczny, online lub osobiście by upewnić się że projekt, który dla Ciebie tworzę spełnia Twoje kryteria oczekiwania na każdym etapie projektowania. 

Przekazanie projektu

Po finalnej akceptacji projektu, przygotowuję i przesyłam wszystkie pliki z gotowymi materiałami oraz ich wytłumaczeniem (jak i gdzie je wykorzystywać). Jeśli zajdzie potrzeba odbywamy również finalną rozmowę, aby odpowiedzieć na ewentualne pytania dotyczące projektu.

4

Jeśli potrzebujesz materiałów na potrzeby internetu dla Twojej firmy wypełnij poniższy kwestionariusz lub skontaktuj się ze mną.

Kwestionariusz Projektu na potrzeby internetu

Twoje odpowiedzi pomogą nam określić jakich materiałów potrzebujesz, w jakim celu i w jakim mają być stylu. Po wysłaniu kwestionariusza skontaktuję się z Tobą przesyłając szczegółową wycenę, termin rozmowy lub spotkania.
* Jedynie pola z gwiazdką są wymagane, jeśli jednak odpowiesz na resztę pytań, przyśpieszy nam to wstępny proces.
Preferowana metoda kontaktu

Cele projektowe

bottom of page